Panuška Jaroslav (Hořovice 1872 - 1958 Kochánov)
Zimní krajina, signováno vlevo dole Panuška, olej/karton, 15 x 20 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |